Доступність посилання

ТОП новини

Черкаська облпрокуратура не бачить порушень при обшуку «Фронту змін»


Прокуратура Черкаської області перевірила повідомлення засобів інформації про незаконне проведення обшуку в черкаському штабі партії «Фронт змін» і не знайшла підстав для втручання, вважаючи, що обшук був законний, повідомила в суботу прес-служба прокуратури Черкащини.

Як мовиться в повідомленні, обшук провели за місцем реєстрації компанії «Черкасагропроект» на бульварі Шевченка, 266/1, у рамках розслідування кримінальної справи про шахрайство і самовільне зайняття земельної ділянки, яка стосується цієї компанії.

При цьому в повідомленні прокуратури назву компанії наведено з помилкою, як «Черкасиагропроект», а датою обшуку названо 12 липня, четвер, хоча насправді він відбувся в п’ятницю, 13 липня.

УМВС у Черкаській області вже повідомляло в п’ятницю, що заяви про блокування штабу об’єднаної опозиції є результатом того, що, «намагаючись уникнути відповідальності за скоєні злочини, службові особи вирішили заполітизувати ситуацію і шляхом перекручення фактів та надання неправдивої інформації використати її на свою користь». За даними міліції, керівник компанії, якого не було на місці в момент прибуття правоохоронців, прийшов до офісу вже з народним депутатом, місцевими депутатами і пресою, і вони почали перешкоджати міліції, про що та склала належний процесуальний документ, мовиться в повідомленні.

Перед тим народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко заявив у п’ятницю, перебуваючи в Черкасах, що працівники УБОЗ спробували провести обшук у черкаському штабі «Фронту змін» та вилучити печатки й електронні носії. Як зазначив депутат, це приміщення також виконує функції штабу об’єднаної опозиції, а офіційно зареєстроване як приймальня народного депутата від НУНС Романа Ткача.

Депутати-опозиціонери, за словами Шевченка, разом із громадськими активістами повністю зупинили спроби працівників УБОЗ провести обшук чи вилучення.

При цьому ні опозиція, ні правоохоронці не уточнюють детальніше, який зв’язок між компанією «Черкасагропроект» і офісом «Фронту змін», чому обшук мали здійснювати в партійному офісі чи чому депутати перешкоджали обшукові в компанії, як то мовиться в наведених повідомленнях.
XS
SM
MD
LG