Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 18:26

На Дніпропетровщині стартувала акція «Україна без Януковича»


На Дніпропетровщині стартувала акція «Україна без Януковича». Про її початок у вівторок офіційно оголосили керівник регіонального виборчого штабу об’єднаної опозиції Андрій Павелко та координатор виборчої кампанії в регіоні, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна, яка є тіткою Юлії Тимошенко.

Як зазначив на прес-конференції Андрій Павелко, головна мета акції – зібрати підписи жителів Дніпропетровської області для подання до Вищого адміністративного суду позову проти Президента України Віктора Януковича, ініційованого Арсенієм Яценюком.

Як зазначив Павелко, у містах та районах Дніпропетровської області від вівторка встановили інформаційні намети, де кожен охочий зможе поставити свій підпис під цим позовом.

«Дніпропетровська область буде однією з найактивніших, оскільки, як ми знаємо, Дніпропетровська область дає країні практично 12% ВВП, отримує назад тільки 2-3% фінансування. Це говорить про те, що жителі Дніпропетровської області відчувають на собі «покращення життя», – сказав він.

Тим часом Антоніна Ульяхіна заявила, що акція не має визначених термінів і передбачає залучення якомога більшої кількості людей «до захисту своїх прав». Кінцевою метою, сказала вона, є усунення від влади Віктора Януковича.

«Ми розраховуємо на багатомільйонний позов, який неможливо буде проігнорувати», – заявила Ульяхіна, однак не уточнила, яку саме кількість підписів розраховують зібрати на Дніпропетровщині, батьківщині Юлії Тимошенко.

Дніпропетровські опозиціонери заявляють, що позов на Януковича до суду – це «це єдиний цивілізований спосіб».

Раніше у Дніпропетровську, на площі біля оперного театру, опозиція дала старт безстроковій акції протесту проти дій влади, на захист державної мови. Організатори проголосили початок «нового Майдану».

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG