Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині стартувала акція «Україна без Януковича»


На Дніпропетровщині стартувала акція «Україна без Януковича». Про її початок у вівторок офіційно оголосили керівник регіонального виборчого штабу об’єднаної опозиції Андрій Павелко та координатор виборчої кампанії в регіоні, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна, яка є тіткою Юлії Тимошенко.

Як зазначив на прес-конференції Андрій Павелко, головна мета акції – зібрати підписи жителів Дніпропетровської області для подання до Вищого адміністративного суду позову проти Президента України Віктора Януковича, ініційованого Арсенієм Яценюком.

Як зазначив Павелко, у містах та районах Дніпропетровської області від вівторка встановили інформаційні намети, де кожен охочий зможе поставити свій підпис під цим позовом.

«Дніпропетровська область буде однією з найактивніших, оскільки, як ми знаємо, Дніпропетровська область дає країні практично 12% ВВП, отримує назад тільки 2-3% фінансування. Це говорить про те, що жителі Дніпропетровської області відчувають на собі «покращення життя», – сказав він.

Тим часом Антоніна Ульяхіна заявила, що акція не має визначених термінів і передбачає залучення якомога більшої кількості людей «до захисту своїх прав». Кінцевою метою, сказала вона, є усунення від влади Віктора Януковича.

«Ми розраховуємо на багатомільйонний позов, який неможливо буде проігнорувати», – заявила Ульяхіна, однак не уточнила, яку саме кількість підписів розраховують зібрати на Дніпропетровщині, батьківщині Юлії Тимошенко.

Дніпропетровські опозиціонери заявляють, що позов на Януковича до суду – це «це єдиний цивілізований спосіб».

Раніше у Дніпропетровську, на площі біля оперного театру, опозиція дала старт безстроковій акції протесту проти дій влади, на захист державної мови. Організатори проголосили початок «нового Майдану».
XS
SM
MD
LG