Доступність посилання

ТОП новини

Черновецький каже, що не братиме участь у виборах мера Києва


Колишній Київський міський голова Леонід Черновецький не збирається брати участь у виборах мера Києва і до Верховної Ради. Про це він заявив в інтерв`ю газеті «Сегодня».

«Я у виборах мера брати участі не буду. Наступним мером я бачу, звичайно, людину, якій повірять кияни: ділового, з душею і серцем. Не популіста, який заробив свій авторитет тільки словами і протестами, і нічого абсолютно не запропонував конструктивного. Не хочу явно за когось агітувати, оскільки своєю агітацією, з відомих причин, можу більше нашкодити, чим допомогти. Скажу тільки, що кияни гідні жити в європейській столиці, і вони здатні зробити правильний вибір», – сказав Черновецький.

При цьому він відзначив, що вибори мера Києва мали бути протягом двох місяців після його відставки (1 червня 2012 року він написав заяву про дострокове складання повноважень – ред.). На думку Черновецького, це питання перейшло в політичну, неправову сферу.

«І передбачати тепер, коли вони будуть, не беруся. Все заплуталося. Щоб наблизити вибори, я пішов у відставку. І це моя принципова позиція», – підкреслив екс-мер.

Також він повідомив, що не має наміру балотуватися і в народні депутати на виборах, які пройдуть 28 жовтня.

«Я не стану на цей раз балотуватися у депутати Верховної Ради (не тому, що боюся програти, я п`ять разів вигравав вибори, виграв би і зараз), почекаю, подивлюся на все з боку, і якщо побачу, що мене не вистачає в парламенті, виставлю свою кандидатуру в одному з мажоритарних округів. Але, якщо чесно, в цю хвилину навіть не хочу думати про це. Чекатиму «свого» часу. Але з політикою не розлучаюся», – наголосив Черновецький.
XS
SM
MD
LG