Доступність посилання

ТОП новини

Суд з приводу Гостиного двору не повірив у його руйнування забудовником


Окружний адміністративний суд Києва відмовився зупинити будівельні роботи на території Гостиного двору, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Активісти «Гостинної республіки» стверджують, що нині у Гостиному дворі проводять несанкціоновані будівельні роботи. Однак, на думку судді Віталія Амельохіна, позивач не надав достатніх доказів факту проведення робіт у приміщенні.

Активіст «Гостинної Республіки» Вадим Торопов має намір надати суду відео, яке підтверджує, що руйнування будівлі триває. За його словами, будівельники працюють здебільшого вночі, у внутрішніх приміщеннях, куди протестувальники не мають доступу. Адвокат позивача Віктор Медвідь висловив побоювання, що поки завершиться судовий процес, Гостиний двір зруйнують зовсім.

«Будівельні роботи там розпочались 15 квітня. Відповідні докази ми надали суду, але суд проігнорував», – заявив він.

Наступне судове засідання призначене на 22 серпня.

15 серпня 2011 року Кабінету міністрів вивів Гостиний двір з Державного реєстру пам’яток архітектури. Активісти виступають проти реконструкції споруди і заявляють що її перебудова почалася. Наприкінці травня вони оголосили про створення Гостинної Республіки на території Гостиного двору – території громадського вільного культурно-освітнього некомерційного простору.
XS
SM
MD
LG