Доступність посилання

ТОП новини

Невідома хвороба Юлії Тимошенко


Харків – У Тимошенко невідома хвороба шкіри, заявив у четвер у Харкові захисник колишнього Прем’єр-міністра України Сергій Власенко. За його словами, упродовж двох останніх тижнів харківські лікарі не можуть лікувати основну хворобу Тимошенко – хребта та спини. Медики «Укрзалізниці» не підтвердили це повідомлення і наголошують, що лікування триває за останніми призначеннями берлінського професора Лутца Гармса. Ці заяви лунають напередодні нового судового засідання у справі Тимошенко, яке призначене на наступний тиждень.

Захисник колишнього Прем’єр-міністра України Сергій Власенко заявляє, що в Юлії Тимошенко ще два тижні тому шкіра покрилася сипом.

«Юлія Володимирівна була уражена невідомим захворюванням шкіри. Сипом уражено п’ятдесят відсотків тіла. Незважаючи на те, що харківськими лікарями був проведений огляд і зафіксували цей сип у її власній картці, вони не можуть встановити причину шкірного захворювання. Упродовж двох тижнів харківськими лікарями здійснюється лікування цієї хвороби, яке є несумісне за їхньою думкою з продовженням лікування спини Тимошенко», – розповів Сергій Власенко.

Він наголошує, що оскільки два тижні Тимошенко не лікують, то проблеми зі спиною знову загострилися. Захист колишнього прем’єра очікує, що проблему допоможуть вирішити лікарі з берлінської клініки «Шаріте». Сергій Власенко, виголошуючи це повідомлення під стінами харківської лікарні «Укрзалізниці» спростував інформацію, що з’явилася в інтернеті, що Юлія Тимошенко нібито качає прес, піднімає штангу тощо.

Ці повідомлення Власенко пояснює підготовкою українського суспільства до доставки Юлії Тимошенко 23 липня на суд, де мають розглядати справу діяльності у 90-х роках корпорації «Єдині енергетичні системи України». Ці наміри він називає насильницькими і протизаконними.

«Навіть, коли проводилися лікувальні заняття, у зв’язку з тим що вона не може самостійно пересуватися, то Юлія Тимошенко вправи робила в положенні лежачи, а також на спеціальному медичному обладнанні», – наголосив захисник.

Фурса: Все, що Лутц написав – ми виконуємо

За словами Сергія Власенка, два тижні тому німецький лікар Лутц Гармс перед тим, як від’їжджати з Харкова, бачив цю сип і знає про хворобу шкіри. Разом з тим, на уточнююче запитання кореспондента Радіо Свобода, що Гармс відбув із Харкова 11 липня, захисник Тимошенко продовжив наполягати, що Гармс вирушив до Берліна не тиждень, а два тижні тому.

Заступник головного лікаря центральної клініки «Укрзалізниці» Ірина Фурса, яка відповідає за виконання призначень лікаря «Шаріте» Лутца Гармса, наголосила, що лікування екс-прем’єра триває.

«Нічого нового з Юлією Тимошенко після останнього від’їзду Лутца Гармса не трапилося, тому нічого немає такого нового, що він не бачив. Лікування він їй розписав в останній день перед від’їздом. Тоді він її оглянув, ознайомився з останніми результатами діагностики, склав план і поїхав. Все, що він написав – ми виконуємо», – запевнила журналістів начальник медичної частини клініки «Укрзалізниці».

Ірина Фурса відмовилася говорити про сип на тілі Юлії Тимошенко, посилаючись на «медичну таємницю».

Тим часом Державна пенітенціарна служба після протестів самої Тимошенко та її соратників дала екс-прем’єру право на дзвінок. За даними тюремників, вона зателефонувала двом особам. Прес-служба «Батьківщини» заявляла, що всупереч закону, екс-прем’єр не мала можливості на таке спілкування з кінця минулого року, коли її перевели до Качанівської колонії, а згодом до лікарні.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG