Доступність посилання

ТОП новини

У справі Луценка потерпілий попросив більше його «не турбувати»


Потерпілий у справі про організацію незаконного стеження, колишній водій колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентин Давиденко надалі не вважає себе потерпілим у справі.

Про це йдеться у відповідній телеграмі, оприлюдненій під час сьогоднішнього судового засідання у справі, одним із обвинувачених у якій є колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

«На початку судового засідання суддя повідомила про те, що до суду надійшла телеграма від Валентина Давиденка, в якій він вказує, що не вважає себе потерпілим у цій справі і просить суд його більше не турбувати», – повідомляє сайт «Народної самооборони».

Окрім того, на своїй невинуватості наголосили всі троє підсудних (окрім Луценка, це також колишні співробітники МВС Володимир Тарасенко й Олег Павлєнов).

Підсудний Павлєнов зокрема звернувся до суду із заявою про ознайомлення з заявою Давиденка перед тим, як його почнуть повторно допитувати. «Суддя заперечує про оголошення клопотання адвокатом Павлєнова, на що Луценко вчергове заявив протест на незаконні дії судді Медушевської», – йдеться у повідомленні на сайті партії Луценка.
XS
SM
MD
LG