Доступність посилання

ТОП новини

Підписуючи «мовний закон», Янукович думав і про наступні вибори Президента – Гавриш


Підписаний Президентом України Януковичем закон «Про засади державної мовної політики» орієнтований не лише на наступні парламентські вибори, а й на вибори глави держави, що відбудуться за три роки. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив колишній перший заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони України Степан Гавриш.

За його словами, йдеться про спробу мобілізувати основний електорат Партії регіонів і персонально Віктора Януковича. Однак, на думку Гавриша, така спроба не принесе успіху, оскільки «мовне питання» не є важливим для виборців.

«Електорат глухий до цієї проблеми, повірте мені, він цим не цікавиться. Електорат цікавиться, чому партія влади не змогла забезпечити людям гідний рівень життя, пенсії, зарплати, робочі місця, захист інтересів дітей і багато чого іншого», – зазначив Степан Гавриш.

3 липня цього року Верховна Рада ухвалила Закон «Про засади державної мовної політики», який зокрема суттєво розширює сферу вжитку російської мови в Україні. Попри те, що цей закон викликав протестну хвилю у різних регіонах України, 31 липня його підписав спікер парламенту Володимир Литвин, а 8 серпня – Президент України Віктор Янукович.
XS
SM
MD
LG