Доступність посилання

ТОП новини

Євгенія Тимошенко: Генпрокуратура висуває нові обвинувачення екс-прем’єру


Євгенія Тимошенко
Дочка екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія вважає, що Генеральна прокуратура, незважаючи на загрозу санкцій проти влади України, продовжує виконувати політичне замовлення на знищення політичних опонентів нинішньої влади.

«У сенаті США та Європейському парламенті вже обговорюють санкції проти влади, проти Януковича та його оточення. Боячись цього, вони в особі Кузьміна (Ренат Кузьмін – перший заступник генпрокурора України – ред.) придумують нові обвинувачення, зокрема, в нападі на охоронців, у вбивстві та в симуляції. Усе це виглядає як агонія, яка не приведе до успішного результату, а лише дискредитує саму владу і людей, які працюють на Януковича замість того, щоб представляти і захищати закон, а не зачищати політичне поле від опонентів», – сказала Тимошенко.

Як повідомляється на сайті Юлії Тимошенко, дочка екс-прем’єра зазначила, що влада замість того, щоб розслідувати факт побиття Тимошенко під час насильницької госпіталізації у квітні, порушила кримінальну справу про нібито побиття нею співробітників колонії.

«Як можна повірити в те, що така тендітна жінка, у якої будь-який різкий рух викликає біль, може напасти на охоронця, який втричі більше за її?», – питає донька екс-прем’єра.

Раніше перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що у Генеральної прокуратури України достатньо підстав для пред’явлення екс-прем’єру України Тимошенко звинувачень у причетності до вбивства депутата Верховної Ради Євгена Щербаня в 1996 році.
XS
SM
MD
LG