Доступність посилання

ТОП новини

Суд над Тимошенко готується до роботи в режимі відеоконференції


Кімната для проведення телеконференцій близько палати Тимошенко в Центральній клінічній лікарні «Укразалізниці»
У приміщенні Харківського обласного апеляційного суду в ці хвилини розпочинається чергове засідання Київського районного суду Харкова, який розглядає справу щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України». Обвинуваченою у справі є колишній Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, яка свого часу очолювала цю корпорацію.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, суддя готується оприлюднити дані Харківського обласного апеляційного суду і адміністрації Центральної клінічної лікарні №5 «Укрзалізниці» про готовність до роботи в режимі відеоконференції.

Раніше прокурори пропонували через хворобу Тимошенко і її перебування в лікарні проводити засідання суду в такому режимі, для чого в лікарні вже обладнали спеціальне приміщення.

Біля приміщення Харківського обласного адміністративного суду зібралися опоненти і прихильники Юлії Тимошенко – приблизно півтори тисячі. Цього разу відсутня звукопосилювальна апаратура, люди стоять без гасел, лише з прапорами Партії регіонів і «Батьківщини».

Прихильники Тимошенко біля суду у Харкові
Прихильники Тимошенко біля суду у Харкові
XS
SM
MD
LG