Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК оскаржить рішення суду щодо кваліфікації дій Магери та Шелудька


Центральна виборча комісія планує 21 серпня звернутися до Вищого адміністративного суду України зі скаргою на рішення Київського апеляційного адміністративного суду, згідно з яким дії двох членів комісії Андрія Магери та Валерія Шелудька з підготовки рішення ЦВК про реєстрацію колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка кандидатом у народні депутати визнано протиправними. Про це повідомив член ЦВК Михайло Охендовський.

«Завтра завершується термін для апеляційного оскарження цього рішення. Я хотів би утриматися від оцінки. Свою позицію Центральна виборча комісія, безумовно, викладе в апеляційній скарзі і завтра така апеляційна скарга буде подаватись до Вищого адміністративного суду України», – зазначив він.

За словами Охендовського, сьогодні на нараді в ЦВК це питання обговорювалося, і всі члени комісії дійшли висновку, що в діях Магери і Шелудька не було порушень.

Раніше про намір оскаржити рішення Київського апеляційного адмінсуду заявив член ЦВК Андрій Магера.

Ввечері 19 серпня Київський апеляційний адмінсуд скасував рішення ЦВК про реєстрацію колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка кандидатом в депутати. Суд також визнав протиправними дії двох членів Центрвиборчкому від опозиції – Андрія Магери та Валерія Шелудька при підготовці до розгляду на засіданні ЦВК питання про реєстрацію Сацюка кандидатом в депутати.
XS
SM
MD
LG