Доступність посилання

ТОП новини

Члени рок-гурту Kiss підтримують Pussy Riot


Члени американського рок-гурту Kiss виступили на підтримку ув’язнених у Росії учасниць жіночого феміністського панк-гурту Pussy Riot, повідомило в середу Агентство «Франс-Прес».

Зокрема, басист Kiss Джин Сіммонз в інтерв’ю агентству скритикував музику Pussy Riot і заявив, що з цього огляду вони не є добрим гуртом. Але, наголосив він, дівчата мають право висловити свої думки. Погано, що в життя музичних гуртів втручається політика, додав він.

А гітарист і співак Kiss Пол Станлі критично висловився про Росію й заявив, що «сильна держава ніколи не мала б боятися свободи».

Раніше на підтримку ув’язнених учасниць Pussy Riot уже висловилася низка інших діячів сучасної музики.

Минулого тижня суд у Москві засудив трьох учасниць гурту, Марію Альохіну, Катерину Самуцевич і Надію Толоконнікову, до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму, визнавши їх винними в «хуліганстві на ґрунті релігійної ненависті». Причиною стала акція 21 лютого в храмі Христа-Спасителя в російській столиці, яку гурт назвав «панк-молебнем», спробувавши проспівати пісню протесту зі словами, зокрема, «Богородице-Діво, Путіна прожени!».
XS
SM
MD
LG