Доступність посилання

ТОП новини

Член ЦВК Магера каже, що на нього у суді є ще одна скарга


Андрій Магера
Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявляє, що до Київського апеляційного адміністративного суду подано ще одну скаргу щодо порушення ним присяги під час ухвалення рішень у процесі організації парламентських виборів.

Про це Магера повідомив журналістам під час перерви у засіданні Вищого адміністративного суду України. Цей суд сьогодні розглядає апеляційну скаргу ЦВК щодо правомірності дій членів комісії Андрія Магери і Валерія Шелудька під час реєстрації колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка кандидатом у народні депутати.

«Громадянин України спочатку у ЦВК оскаржував дії мого колеги Михайла Охендовського щодо його висловлювань у пресі. А коли цю скаргу заявнику повернули на виправлення, бо вона не відповідала вимогам закону, заявник звернувся до суду для оскарження вже моїх дій, тобто за повернення цієї скарги на виправлення», – розповів Магера.

Він також наголосив, що вважає обставини його нібито неправомірних дій, викладені у скаргах, надуманими.

19 серпня Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення ЦВК про реєстрацію Володимира Сацюка кандидатом у народні депутати в одномандатному окрузі № 62 у Житомирській області.

Окрім того, суд визнав протиправними дії двох членів Центрвиборчкому від опозиції Андрія Магери і Валерія Шелудька під час підготовки до розгляду на засіданні ЦВК 3 серпня питання про реєстрацію Сацюка кандидатом.

У ЦВК пізніше наголосили, що оскаржуватимуть це рішення Київського апеляційного адмінсуду. Окремо його оскаржують і Магера з Шелудьком.
XS
SM
MD
LG