Доступність посилання

ТОП новини

Луценко відмовляється від медобстеження за межами СІЗО – пенітенціарна служба


Екс-міністр внутрішніх справ Юрія Луценка відмовляється від обстеження лікарями за межами Київського СІЗО. Як повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби України, минулого четверга (23 серпня) в Київському СІЗО комісією фахівців МОЗ та ДПтС України було здійснено черговий медичний огляд Луценка. Під час огляду Луценка лікарі у своїх висновках констатували, що результати проведених пацієнту аналізів знаходяться у межах фізіологічної норми.

Крім того, лікарі зазначили, що засуджений протягом останнього місяця рекомендованого йому лікування не дотримувався.

У зв’язку з цим для розроблення подальших рекомендацій лікарі запропонували Луценку пройти додаткове інструментальне обстеження за межами СІЗО. Однак він не погодився на це, про що подав керівництву установи відповідну письмову заяву», – сказано у повідомленні ДПтС.

На момент медогляду стан здоров’я Луценка лікарями оцінювався як задовільний.

17 серпня Луценка було засуджено до 2 років обмеження волі у справі про організацію незаконного стеження під час розслідування отруєння кандидата у президенти Віктора Ющенка. Раніше, 27 лютого 2012 року, Печерський райсуд Києва засудив Луценка до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна за заволодіння державним майном та перевищення службових повноважень.
XS
SM
MD
LG