Доступність посилання

ТОП новини

Путін «не влізає» у справу Pussy Riot


(архівне фото)
(архівне фото)
Президент Росії Володимир Путін заявив в оприлюдненому сьогодні інтерв’ю, що знає, що відбувається з російським феміністським жіночим панк-гуртом Pussy Riot, але «туди аніяк не влізає».

Інтерв’ю взяв російський фінансований державою телеканал мовлення за кордон RT, який критики називають пропагандистським органом Кремля, хоча офіційно він незалежний.

Коли Путіна востаннє питали про справу Pussy Riot місяць тому, ще до винесення його учасницям вироку, він говорив тоді, що, хоча в їхньому вчинкові немає нічого доброго, їх не варто надто суворо за це судити.

17 серпня суд у Москві засудив трьох учасниць гурту Pussy Riot, Марію Альохіну, Катерину Самуцевич і Надію Толоконнікову, до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму, визнавши їх винними в «хуліганстві на ґрунті релігійної ненависті». Причиною стала акція 21 лютого в храмі Христа-Спасителя в російській столиці, яку гурт назвав «панк-молебнем», спробувавши проспівати пісню протесту зі словами, зокрема, «Богородице-Діво, Путіна прожени!». Учасниці гурту називали вирок їм «особистою помстою Путіна».
XS
SM
MD
LG