Доступність посилання

ТОП новини

Питання, порушені на зустрічі Президента з представниками світових медіа, опрацюють – речник


Прес-секретар Президента Дарія Чепак повідомила в середу, що питання, порушені на зустрічі Президента Віктора Януковича з учасниками 64-го Всесвітнього газетного конгресу та 19-го Всесвітнього форуму редакторів, опрацюють на своєму наступному засіданні учасники Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів.

За її словами, учасники групи розпочнуть роботу над пропозиціями щодо створення сприятливого інвестиційного клімату для розвитку медіа в Україні, питаннями, що стосуються індустрії преси, а також питаннями, що виникають щодо стану свободи слова в Україні.

«Під час зустрічі з представниками провідних світових медіа голова держави наголосив, що українська влада налаштована на розбудову сучасного медійного простору, забезпечення свободи слова та плюралізму думок», – заявила Дарія Чепак.

Самі учасники зустрічі з Президентом, яка відбулася в вівторок, повідомили, що висловили йому стурбованість щодо стану свободи слова в Україні, зазначивши, що в країні необхідно терміново створити сприятливі умови для розвитку сильної, незалежної преси.

Президент Всесвітньої газетної асоціації (WAN-IFRA) Джейкоб Метью і президент Всесвітнього форуму редакторів Ерік Б’єраер представили голові української держави звіт із коментарями, зроблений місією свободи слова до України у квітні 2012 року.

У перебігу зустрічі її учасники, чотирнадцять провідних видавців та редакторів, зокрема, наголошували на важливості вільної преси для стійкої економіки, соціального та культурного розвитку і звернулися до Президента з проханням запевнити, що тих, хто брав участь у мирному протесті упродовж його промови під час церемонії відкриття Конгресу, не будуть переслідувати.

Джейкоб Метью про проблеми в Україні
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:04:50 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ
XS
SM
MD
LG