Доступність посилання

ТОП новини

У Росії відхиляють перший цивільний позов до Pussy Riot


Засуджені учасниці Pussy Riot Марія Альохіна, Катерина Самуцевич і Марія Альохіна (л—р), фото з кримінального суду над ними 17 серпня 2012 року
Суд у столиці Росії Москві відхилив у п’ятницю цивільний позов мешканки міста Новосибірська у східній частині країни до учасниць російського жіночого феміністського панк-гурту Pussy Riot, яка хотіла відшкодувань за «глибокі моральні страждання» через акцію гурту.

Суддя не знайшов підстав задовольняти цей позов до трьох уже засуджених у кримінальній справі учасниць гурту, Марії Альохіної, Надії Толоконнікової і Катерини Самуцевич, на суму в 30 тисяч рублів (майже 7 тисяч 700 гривень).

20 вересня цей же суд у Москві має розглянути ще два аналогічні позови до дівчат, теж на суми по 30 тисяч рублів.

17 серпня суд у Москві засудив трьох із учасниць гурту Pussy Riot, Марію Альохіну, Катерину Самуцевич і Надію Толоконнікову, до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму, визнавши їх винними в «хуліганстві на ґрунті релігійної ненависті». Причиною стала акція 21 лютого в храмі Христа-Спасителя в російській столиці, яку гурт назвав «панк-молебнем», спробувавши проспівати пісню протесту зі словами, зокрема, «Богородице-Діво, Путіна прожени!».
XS
SM
MD
LG