Доступність посилання

ТОП новини

Рух «Стоп цензурі!» шукає людину, яка б’є журналістів (ВІДЕО, ФОТО)


«Стоп цензурі!» шукає людину, яка б’є журналістів
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

«Стоп цензурі!» шукає людину, яка б’є журналістів

Учасники руху «Стоп цензурі!» розклеїли у центрі Києва оголошення про розшук чоловіка, який застосував фізичну силу проти журналістів під час мирної акції протесту на відкритті Всесвітнього газетного конгресу. На листівках розміщено прохання до перехожих повідомити представникам руху, якщо хтось знає, як знайти чоловіка з фото.

Як стверджують організатори акції, 3 вересня ця людина штовхала журналістів, які виступили з закликами проти обмеження свободи слова в Україні під час виступу Президента, та виривала плакати з їхніх рук. Під час інциденту постраждали головний редактор «Української правди» Олена Притула та головний редактор Kyiv Post Катерина Горчинська.

Серед вказаних особливих прикмет чоловіка – «нахабний, безпардонний, не має поваги до жінок».

Листівки з проханням знайти невідомого розклеїли біля Жовтневого палацу, на вулицях Інститутській, Банковій, а також занесли до центрального офісу Партії регіонів та до МВС.

Учасники акції заявляють, що чоловік на листівці ймовірно є працівником Управління державної охорони. Проте у день інциденту УДО заявило, що цей чоловік у них не працює. «Мирній акції перешкоджали приватні особи, а не співробітник УДО», – йшлося в офіційному повідомленні.

Натомість організатори газетного конгресу стверджують, що у день відкриття охорону у Жовтневому палаці забезпечувало саме УДО.
XS
SM
MD
LG