Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 17:44

США: відносини з Україною «поставлені на паузу» через переслідування опозиції


Філіп Ґордон, архівне фото
Відносини Сполучених Штатів Америки з Україною нині «поставлені на паузу» через переслідування українською владою колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та інших діячів опозиції, заявив сьогодні помічник державного секретаря США з європейських і євразійських справ Філіп Ґордон.

Водночас він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода, що наразі політика США щодо України не передбачає повного переривання зв’язків із українською владою для того, щоб усе ж впливати на неї й домогтися, щоб Київ «вчинив як належить» у справі переслідування опозиції, а також проведення парламентських виборів.

За словами чільного представника Держдепартаменту, Вашингтон не вважає, що суворі санкції проти чільників української влади були б дієві.

Учора комітет Сенату США з закордонних відносин схвалив проект резолюції, яка в разі ухвалення в Сенаті мала б на меті закликати уряд США відкликати посла з України і запровадити візові обмеження щодо українських урядовців, які вдаються до порушення прав людини, корупції та інших антидемократичних дій. В МЗС України в відповідь звернули увагу, що цей проект поки не відображає позиції всього Сенату.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG