Доступність посилання

ТОП новини

Кандидати на президента США готуються до нових дебатів


У Сполучених Штатах соціологи щодня публікують рейтинги кандидатів у президенти, довіра до яких досить велика.Проводять їх компанії, які упродовж багатьох років довели свій авторитет і вдосконалили процес збору та аналізу інформації. Значну увагу до соціологічних опитувань звертають і самі політики. Для них зміна рейтингів є індикатором успішноcті їхньої кампанії.

Після перших теледебатів тиждень тому між Міттом Ромні та Бараком Обамою, рейтинги президента покотилися вниз. Штаб Обами відреагував миттєво. Президент додав своїм виступам енергії, намагається звучати більш впевнено і жорсткіше атакує програму свого опонента. Саме цього, за висновками соціологів, Обамі бракувало під час перших дебатів. До других дебатів, які пройдуть у вівторок, Барак Обама протягом трьох дів буде готуватися у заміській резиденції у штаті Вірджинія.

Тим часом Мітт Ромні намагається закріпити свій успіх, здобутий після перших дебатів. Ромні також взяв паузу у кампанії щоб підготуватися до чергової словесної баталії з Президентом.

«Я не думаю, що губернатор Ромні стане занадто самовпевненим. Але я думаю він повинен продовжувати робити те, що і під час перших дебатів», - говорить експерт із зв’язків Бретт о‘Донел.Другі дебати між кандидатами у президенти пройдуть у дещо іншому форматі – запитання кандидатам ставитиме не модератор, а виборці, які сидітимуть у залі.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG