Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина» Кличкові: йдеться про цінності, не про портфелі


Голова ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк
Відмова лідера партії УДАР Віталія Кличка підписати угоду про створення коаліції в майбутньому парламенті – це крок, який грає на користь Партії регіонів. Про це йдеться в заяві Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

«Це крок, який перетворює його на союзника «регіоналів», це крок, який призведе до розпилення демократичних сил, а не до їх єднання у боротьбі із нинішнім режимом Януковича», – мовиться в заяві, оприлюдненій на сайті «Батьківщини».

Водночас в опозиції висловлюють сподівання, що «рано чи пізно» Кличко із соратниками приєднаються до коаліції демократичних сил у новому парламенті. «Із жалем ми мусимо констатувати, що у такий відповідальний час Віталій Кличко прийняв рішення, виходячи із своїх власних, меркантильних інтересів, а не із інтересів України, її народу. Сьогодні наша дружня простягнута рука зависла у повітрі, однак ми переконані, що рано чи пізно, у повному складі чи у складі лише тих, хто встояв під тиском влади, фракція Віталія Кличка приєднається до демократичних сил у парламенті», – йдеться в заяві.

Крім того, в «Батьківщині» наголошують, що підписання коаліційної угоди не спрямоване на розподіл портфелів, а на «єднання навколо певних цінностей, формування нового демократичного, європейського курсу нашої країни».

Раніше сьогодні Віталій Кличко заявив, що УДАР не підписуватиме коаліційну угоду до парламентських виборів.

Дивитись коментарі (5)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG