Доступність посилання

ТОП новини

Обама проти Ромні: до останніх дебатів залишився один вікенд


Нью-Йорк – Прихильники Барака Обами святкують перемогу свого кандидата у другому раунді теледебатів. А сам президент запевняє, що багато чого навчився завдяки поєдинку з Міттом Ромні. Зі свого боку, кандидат республіканців не визнає своєї поразки у другому раунді. США перебувають в очікуванні третього і останнього перед виборами поєдинку претендентів на Білий дім.

Одразу після дебатів в університеті Хофстра, поблизу Нью-Йорка, суперники відновили виступи на мітингах прихильників.

Президент Обама полетів до штату Айова, де виступив у місті Маунт-Вернон, а Мітт Ромні промовляв у місті Чесапік, штат Вірджинія. Обидва ці штати відіграють дуже вагому роль у президентських перегонах.

«Мушу визнати, що я все ще намагаюся зрозуміти тонкощі ведення цих дебатів, – поділився президент Барак Обама своїм браком певності у власнихсилах. – Але ми над цим працюємо».

Треті дебати відбудуться на початку наступного тижня, а поки що президент має підстави для оптимізму, хоча після першого диспуту рівень популярності Обами серед виборців дещо знизився.

Разом з тим, за результатами опитування потенційних виборців, здісненого британською ініформаційною агенцією Reuters, Обама переміг у другому двобої, отримавши 48 відсотків голосів – проти 33 за Ромні. У Маунт-Верноні виступ президента зібрав дві тисячі студентів у спортзалі місцевого коледжу.

Республіканський кандидат переходить у наступ

У цей час Ромні виступав у Вірджинії. Республіканський кандидат був у наступальному настрої.

«Я вважаю, що американський народ очікував, що президент Сполучених Штатів зможе викласти – що він збирається робити у наступні чотири роки, – заявив Мітт Ромні. - Але він не може. Він не може навіть сказати, що він зробив за минулі чотири роки».

Ромні нагадав присутнім, що до останнього, третього поєдинку залишився один вікенд. Ті дебати, за планом, мають бути присвячені питанням закордонної політики.

Тим часом суперники насичують телевізійний ефір своїми рекламними оголошеннями. Їх оплачують зібраними пожертвами. Кампанія президента Обами отримала за вересень 181 мільйон доларів, Ромні – 170 мільйонів. Загалом це буде найдорожча передвиборна президентська кампанія за всю історію Сполучених Штатів.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG