Доступність посилання

ТОП новини

Лазаренко просить у США дозволу на тимчасове перебування – адвокат


Павло Лазаренко
Колишній прем’єр України Павло Лазаренко подав клопотання до Імміграційного суду американського міста Сан-Франциско про надання йому тимчасового статусу на право перебування на території США. Про це йдеться в заяві його адвоката Марини Долгополої.

За її словами, про надання політичного притулку не йдеться. Лазаренко вже отримав відповідь, що справу розгляне Імміграційний суд Сан-Франциско, його захист розраховує, що слухання з цього питання почнуться через два-три тижні.

Як стверджує адвокат, «Лазаренко підтверджує бажання повернутися до України, однак у зв’язку з відсутністю гарантій його безпеки, незалежного правосуддя та упередженим ставленням до нього з боку керівництва Генеральної прокуратури вважає, що наразі єдино правильним кроком буде отримання тимчасового статусу в США».

За даними ЗМІ, 1 листопада Лазаренко вийшов із в’язниці Terminal Island у Каліфорнії, проте відразу знову потрапив до в’язниці через невизначеність свого статусу в США.

Інтернет-видання «Українська правда» повідомило, що в базі даних Виконавчого офісу міграційних питань США Павло Лазаренко зареєстрований саме як прохач про отримання притулку, заявку про що він подавав іще 1996 року. За даними видання, слухання справи Лазаренка в Імміграційному суді Сан-Франциско призначене на 7 травня 2013 року.
XS
SM
MD
LG