Доступність посилання

ТОП новини

Влада Сирії назвала аморальним визнання Францією сирійської опозиції


Фейсал Мекдад, фото 14 листопада 2012 року
Влада Сирії назвала сьогодні аморальним рішення Франції визнати нове сирійське опозиційне об’єднання, Сирійську національну коаліцію, за єдиного законного представника сирійського народу.

Як заявив заступник міністра закордонних справ Сирії Фейсал Мекдад, таким чином Франція надала підтримку «вбивцям» і «терористам».

Він також звинуватив Францію в «заохоченні до руйнування Сирії».

Учора Франція офіційно визнала новостворену Сирійську національну коаліцію, яка об’єднала провідні опозиційні сили Сирії, за єдиного законного представника сирійського народу. Як заявив на прес-конференції президент Франції Франсуа Олланд, таким чином його країна визнала цю коаліцію й за «майбутній тимчасовий уряд демократичної Сирії».

Франція стала першою країною світу, яка пішла на таке визнання. Створення сирійської опозиційної коаліції, яке відбулося в неділю, вже вітали Євросоюз, США і арабські країни, але до офіційного визнання ще не доходило.

Франція свого часу також стала першою державою, яка офіційно визнала об’єднання опозиційних сил Лівії ще задовго до скинення в тій країні влади Муаммара аль-Каддафі.
XS
SM
MD
LG