Доступність посилання

ТОП новини

У США сподіваються, що до санкцій проти України не дійде


У Державному департаменті США сподіваються, що Сполученим Штатам Америки не доведеться застосовувати санкції проти українських чиновників після парламентських виборів, і запевняють у підтримці євроінтеграційних прагнень української держави.

«Ми віддаємо перевагу співпраці з урядом України замість того, щоб іти шляхом санкцій. Ми вважаємо, що саме співпраця з Україною є шляхом досягнення спільних завдань. Отже, ми продовжуватимемо йти цим шляхом, хоча я не можу наразі передбачити, що буде в майбутньому», – сказав голова відділу України, Молдови та Білорусі державного департаменту США Бекстер Гант в інтерв’ю «Голосу Америки».

За його словами, Держдепартамент США буде продовжувати працювати із владою України й опозиційними силами для розвитку українсько-американських відносин.

Гант також зауважив, що Держдепартамент поділяє позицію міжнародних спостерігачів із приводу порушень під час виборчого процесу, зокрема щодо проблем зі свободою ЗМІ, порушень у діях виборчих комісій, використання державних ресурсів на підтримку провладних кандидатів.

За його словами, для того, щоб просунутися в переговірному процесі щодо угоди про асоціацію з Європейським Союзом, Україна повинна зробити певні кроки до дотримання демократичних стандартів.

Раніше в заяві Держдепартамент США наголошував, що вибори парламенту не допомогли Україні просунутися в демократичному напрямі.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG