Доступність посилання

ТОП новини

Німецькі лікарі вмовили Тимошенко припинити голодування завтра


Лутц Гармс, архівне фото
Лікар Юлії Тимошенко з німецької клініки «Шаріте» в Берліні Лутц Гармс, який прибув сьогодні до Харкова, повідомив, що колишня Прем’єр-міністр припинить своє голодування завтра.

Його колега Анетт Райссгауер, виступаючи перед журналістами в Центральній клінічній лікарні № 5 «Укрзалізниці» в Харкові, де перебуває на лікуванні Юлія Тимошенко, додала, що колишня прем’єр нині дуже слабка.

За словами німецьких лікарів, вони з українськими колегами дійшли спільної думки, що необхідно продовжити лікування пацієнтки. Вони висловили сподівання, що Тимошенко, яка раніше вимагала припинити її лікування і повернути її до колонії, погодиться з цією думкою.

При цьому Гармс заявив, що умови лікування Тимошенко в лікарні треба б поліпшити. На запитання журналістів, чи стосується це відмови від відеоспостереження, він відповів, що це теж відіграло б чималу роль, бо однією з передумов успіху лікування є довіра між лікарем і пацієнтом.

Захисник колишнього прем’єра Сергій Власенко вже уточнював, що Юлія Тимошенко станом на сьогодні ще не почала приймати їжу, після повідомлення першого заступника міністра охорони здоров’я, голови міжнародної комісії з обстеження колишнього Прем’єр-міністра Раїси Моїсеєнко, що внаслідок бесіди хворої з лікарями досягли домовленості, що вона почне харчуватися, і що їжу до її палати вже доставили.

Тимошенко оголосила нинішнє голодування ще 29 жовтня, наступного дня після парламентських виборів, на знак протесту проти фальсифікації, на її думку, результатів підрахунку голосів, а також протизаконного, як вона вважає, ведення передвиборної кампанії з боку влади.

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG