Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко почала реабілітацію після голодування – лікар


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко відновлює реабілітаційні процедури, повідомив лікар із берлінської клініки «Шаріте» Лутц Гармс.

«Із цього моменту починаються реабілітаційні процедури, але обсяг цих процедур буде дуже обмежений, оскільки вона дуже слабка для того, щоб в повному обсязі виконувати ці процедури. І медикаменти організм спочатку переноситиме також не дуже добре. Ми будемо дивитися, і мірою поліпшення її самопочуття змінюватимемо дозу медикаментів і обсяг процедур», – сказав Гармс біля лікарні в Харкові, де перебуває Тимошенко.

За його словами, німецькі лікарі вже склали рекомендації разом із українськими колегами і розписали план реабілітаційного лікування на найближчі дні.

Гармс зазначив, що лікарі з «Шаріте» мають намір надалі підтримувати постійний контакт з українськими колегами.

За його словами, процес відновлення Тимошенко після 17 днів голодування починається досить повільно.

«Приблизно процес реабілітації триватиме стільки ж, скільки тривало саме голодування доти, доки вона знову не повернеться до нормального стану. Вчора ввечері прийняла першу їжу, це були перші ковтки соку», – сказав лікар.

Юлія Тимошенко оголосила голодування 29 жовтня, заявивши, що таким чином протестує проти фальсифікацій на виборах. Вчора німецькі лікарі приїхали до лікарні, де перебуває український екс-прем’єр. Вони переконали її відмовитися від голодування.
XS
SM
MD
LG