Доступність посилання

ТОП новини

Роботу комунальників в Івано-Франківську перевіряє прокуратура


Втратити посаду через неналежне прибирання доріг від снігу і ожеледиці може керівник комунального підприємства «Дорожньо-ремонтне експлуатаційне управління». Прокуратура Івано-Франківської області вимагає притягнути його до відповідальності.

Прокурорська перевірка показала, що посадовці Івано-Франківського міськвиконкому не створюють безпечних умов руху на дорогах та вулицях міста, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Зокрема, вісім головних магістралей не відповідають вимогам безпеки, а ділянки шести вулиць залишаються повністю неосвітленими.

За словами керівника прес-служби прокуратури в області Людмили Гласової, є претензії до комунальних підприємств «ДРЕУ», «Водоекотехпром» і «Міськсвітло». На розчищенні вулиць міста працює всього 14 машин, хоча кошти на придбання необхідної техніки були виділені.

Як повідомив головний лікар центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк, за тиждень івано-франківські медики зафіксували понад сто випадків травмувань на слизьких дорогах і тротуарах.
XS
SM
MD
LG