Доступність посилання

ТОП новини

Віце-прем’єр пообіцяв урядову підтримку Інститутові національної пам’яті


Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко на зустрічі з директором Українського інституту національної пам’яті Валерієм Солдатенком наголосив у четвер, що Кабінет Міністрів України всіляко підтримувати діяльність інституту, пов’язану з дослідженням маловідомих та трагічних сторінок історії українського народу.

«Популяризація історії, донесення найбільш яскравих і значущих сторінок нашого минулого до нинішніх поколінь є одним із невід’ємних елементів державної гуманітарної політики у цілому та виховання молоді зокрема», – наводить слова Грищенка прес-служба уряду.

Він висловив переконання, що місією істориків є висвітлення подій та історичних постатей, які сприяли б консолідації української нації, об’єднували мешканців різних регіонів навколо спільних цінностей, мовиться в повідомленні.

Історик, член-кореспондент НАНУ Валерій Солдатенко, виходець із Донецької області, відомий тим, що, за його власними словами, вважає себе комуністом, пишається збереженим партквитком члена КПРС, не вважає Голодомор влаштованим штучно і наполягає на визначенні постанови ЦК КПУ 1989 року, співавтором якої він був і в якій ідеться лише про голод 1932–33 років, але не про Голодомор.
XS
SM
MD
LG