Доступність посилання

ТОП новини

Євгенія Тимошенко хоче пересвідчитися, що «мама жива»


Дочка колишнього прем’єр-міністра України Євгенія Тимошенко заявляє, що побоюється за життя Юлії Тимошенко та проситиме пенітенціарну службу про можливість завтра її відвідати.

«Оскільки я не маю інформації про стан здоров’я мами та не вірю пропагандистським заявам лікарів, залежних від влади, я проситиму пенітенціарну службу у порядку виключення надати мені дозвіл на зустріч. Це потрібно, щоб на власні очі пересвідчитися, що моя мама жива. Я дуже боюся за її життя, бо не виключаю, що режим Януковича може вдатися до надзвичайних кроків, оскільки Юлія Тимошенко є загрозою для існуючої влади», – мовиться у заяві Євгенії Тимошенко, яку публікує офіційний сайт Юлії Тимошенко.

Донька лідера опозиції розраховує отримати відповідний дозвіл, бо харківська лікарня «Укрзалізниці», в якій зараз перебуває Юлія Тимошенко працює у вихідні дні та відкрита для відвідувачів.

Євгенія Тимошенко вважає, що останні події навколо її матері пов’язані з боязню влади справедливого рішення Європейського суду з прав людини.
XS
SM
MD
LG