Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі ліквідовують наслідки заметілі (ФОТО)


Близько 70 одиниць техніки вивели на вулиці в Одесі для ліквідації наслідків снігопаду, який тривав у місті у п’ятницю, 25 січня. До роботи залучили до 2 тисяч працівників комунальних служб. Міське управління ДАІ працює в посиленому режимі вже другу добу.

В «Одесаобленерго» за добу приймають близько 15–20 викликів. Наразі знеструмленими залишаются одна лінія та 4 підстанції у двох районах.

До 16:00 комунальники пообіцяли відновити роботу всіх трамвайних та тролейбусних маршрутів. В’їзд вантажного транспорту та виїзд рейсових автобусів із Одеси залишаються обмеженими. Міський аеропорт працює в штатному режимі.

Перший заступник міського голови Микола Ільченко сказав, що з розчищенням центральних магістралей в Одесі впорались, проблемним наразі залишається усунення снігу з тротуарів та міжквартальних проїздів.

«Проїжджаючи містом, я бачив людей, які вийшли на допомогу міським службам, розчищають тротуари, територію навколо установ, магазинів, приватних будинків», – зазначив Ільченко і подякував усім, хто приєднався до ліквідації наслідків снігопаду.


Згідно з повідомленням на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій, рух транспорту нині ускладнено на таких ділянках трас: Одеса-Миколаїв у районі села Кошари, Одеса-Овідіополь у районі Грибного каналу. Також є невеликі затори на трасі Київ-Одеса, між селищами Краснознаменка та Любошівка. На цій ділянці ДАІ обмежила рух пасажирського транспорту.
XS
SM
MD
LG