Доступність посилання

ТОП новини

В Узбекистані зламали сайт держтелерадіо


В Узбекистані хакери вивели сьогодні з ладу сайт державної телерадіокомпанії: замість його вмісту з’явився напис «Ваші новини – брехня!». По тому сайт узагалі припинив роботу.

Із Радіо Свобода зв’язалися люди, які назвалися представникам групи з назвою Clone Security і взяли на себе відповідальність за кібернапад. За їхніми словами, це політичний протест проти «брехливих новин, які поширюють державні радіо і телебачення Узбекистану».

Кібернапад стався в час, коли державні засоби інформації Узбекистану висвітлюють сьогодні урочистості з нагоди 75-річчя незмінного вже майже чверть століття керівника держави, президента Іслама Карімова.

Іслам Карімов керує Узбекистаном із 1989 року, спершу як перший секретар ЦК Компартії, з 1990-го як президент, обраний парламентом, а з 1991-го як президент, обраний на загальних виборах. 1995-го він без виборів продовжив свій термін іще на п’ять років через референдум; після переобрання в 2000-му інший референдум продовжив його термін до семи років; 2007 року Карімов був переобраний на нові сім років утретє. У Конституції Узбекистану встановлене обмеження в не більш як два терміни поспіль на президентській посаді, але окремо вказано, що воно не поширюється на «Першого Президента».
XS
SM
MD
LG