Доступність посилання

ТОП новини

У Києві дітей учили безпеці в інтернеті (ВІДЕО)


Діти: «Це вибір кожного, кого «додавати у друзі»
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

Діти: «Це вибір кожного, кого «додавати у друзі»

У торгово-розважальному центрі «Дрім Таун» у Києві в вівторок відбулася інтерактивна акція для дітей, присвячена Всесвітньому дню безпеки в інтернеті, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

У рамках акції пройшли конкурси для дітей із призами. До розважальної програми увійшли виступ дитячого Гендерного інтерактивного театру з виставою «Агенти веб-безпеки» і показ відеороликів про безпеку в інтернеті.

Захід організували громадські організації, що працюють у сфері захисту прав дітей за підтримки державних структур, міжнародної організації ЕКПАТ та соціально відповідального бізнесу у ТРЦ «Дрім Таун».

За словами організаторів заходу, в інтернеті є чимало способів, до яких вдаються зловмисники, в спілкуванні з дітьми. На сьогодні майже половина юних користувачів мережі інтернету викладають досить інформації, щоб наразити себе на небезпеку.

«40% дітей викладають у соціальних мережах особисту інформацію. Це зумовлює так званий кібергрумінг, коли дорослі люди, вивішуючи на аватар чужу фотокартку, спілкуються з підлітками, розповідаючи, що вони ровесники, і з часом починають пропонувати цим дітям якісь непристойні речі», – розповідає представник організаторів Ліза Рай.

Школяр Тимофій, активний користувач соціальних мереж, наголошує: ніхто не примушує знайомитися в інтернеті, це вибір кожного, кого «додавати у друзі». «В мережі можна обирати, з ким спілкуватися. Якщо ти не знаєш людину – ти просто її не додаєш», – радить Тимофій.
XS
SM
MD
LG