Доступність посилання

ТОП новини

Янукович знову висловив сподівання підписати угоду з ЄС за головування Литви


Центр Вільнюса, площа Ґядимінаса (ілюстраційне фото)
Президент Віктор Янукович вкотре заявив сьогодні в перебігу візиту до Вільнюса, що Україна сподівається на підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом під час головування Литви в ЄС у другій половині цього року.

Під час зустрічі з головою Сейму Литви Відасом Ґядвіласом він додав, що для досягнення цієї мети нині в Україні активно впроваджуються реформи та відбувається адаптація законодавства до європейських стандартів, повідомила прес-служба Президента.

Голова Сейму Литви у свою чергу наголосив, що Україні варто й надалі дотримуватись динаміки реформ. Він висловив упевненість, що час, який залишився в України до саміту програми ЄС «Східне партнерство», що відбудеться в листопаді у Вільнюсі, необхідно ефективно використати, адже ще є кілька напрямків, в яких Україні потрібно працювати для наближення до ЄС, «щоб Вільнюський саміт став успіхом і для України, і для Європи».

Сьогодні під час зустрічі з Віктором Януковичем президент Литви Даля Ґрібаускайте заявляла, що становище зі справами політичних супротивників нинішньої української влади матиме вирішальне значення для відносин Євросоюзу й України. За її словами, вибіркове правосуддя в Україні перешкоджає її діалогові з ЄС, бо створює несприятливий політичний контекст.

Саме від здатності України вирішити ці проблеми значною мірою й залежатиме можливість підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом, наголосила президент Литви, як повідомила її прес-служба.
XS
SM
MD
LG