Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко знову вимагає доправити її на суд – захисник


Сергій Власенко
Юлія Тимошенко вимагає доправити її на засідання Печерського районного суду Києва, де завтра продовжиться допит свідків у справі вбивства Євгена Щербаня. Про це після спілкування з колишнім прем’єром повідомив її захисник Сергій Власенко.

«Юлія Володимирівна вчергове на адресу Печерського районного суду міста Києва, на адресу судді Медушевської подала заяву: «Вимагаю забезпечити мою доставку в суд для участі в допиті свідка, попри мою хворобу. Вимагаю повідомити мені час прибуття конвою для перевезення мене в суд міста Києва, засідання якого відбудеться 19 лютого о десятій годині», – процитував заяву Власенко.

За словами захисника, текст, написаний власноруч Тимошенко, він передав особисто начальнику конвою. Водночас, як заявляє Власенко, питання про доставку Тимошенко до судової зали вирішується не керівництвом Качанівської виправної колонії, а безпосередньо Президентом України.

«Це питання, повірте, вирішує громадянин України Янукович Віктор Федорович. Яка команда їм прийде, вони так і робитимуть. Їм прийде вчергове сфальшувати акт, вони вчергове сфальшують. Прийде команда транспортувати Тимошенко до Києва – транспортують. Тому, на жаль, сьогодні не від начальника колонії Колпащікова залежить, чи вивозити Юлію Тимошенко, чи ні», – заявив Сергій Власенко.

Захисник Тимошенко також заявив, що не бачить підстав для допиту завтра в суді як свідка Володимира Щербаня. «Йдеться про Володимира Щербаня. Щоб не було плутанини Володимир Щербань – це не родич Євгена Щербаня, він очолював Донецьку обласну адміністрацію в 1995-96 роках», – пояснив захисник.

У харківській обласній пенітенціарній службі не змогли уточнити, чи буде задоволена вимога Тимошенко щодо її перевезення до столиці на судове засідання.

На попередніх засіданнях Печерського суду, коли допитували свідків Ігоря Мар’їнкова і Сергія Зайцева, Тимошенко не доправляли, попри заяви її захисників, що вона готова їхати на суд, незважаючи на те, що лікується в стаціонарі і не зобов’язана цього робити за законом. Водночас тюремники заявляли, що екс-прем’єр відмовлялася від етапування.
XS
SM
MD
LG