Доступність посилання

ТОП новини

У Вірменії мітингували проти переобрання президента


Раффі Ованнісян виступає перед прихильниками на площі Азатутюн (Свободи) в Єревані, 20 лютого 2013 року
У столиці Вірменії Єревані кілька тисяч людей зібралися сьогодні на демонстрацію проти оголошених учора офіційних результатів президентських виборів, за якими другий термін здобув чинний президент Серж Сарґсян.

Прихильники кандидата, який прийшов другим, колишнього міністра закордонних справ Раффі Ованнісяна, на центральній у Єревані площі Свободи вимагали скасувати результати виборів.

Ованнісян, який, за офіційними даними, отримав менш як 37 відсотків голосів, не визнає перемоги Сарґсяна з його майже 59 відсотками.

Тим часом у Європейському Союзі верховний представник із закордонних справ Катрін Аштон і єврокомісар із розширення Штефан Фюле заявили сьогодні, що Вірменія засвідчила демократичний поступ на виборах, але має подолати недоліки, на які вказали міжнародні спостерігачі.

Спостерігачі з Парламентської асамблеї ОБСЄ заявляли, зокрема, що виборам, які відбулися позавчора, бракувало справжньої змагальності за умов, коли двоє провідних суперників чинного президента минулого року зняли свої кандидатури.
XS
SM
MD
LG