Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко лікують німці, а не МОЗ України — дочка


Незалежні лікарі з берлінської клініки Charité повинні ухвалювати всі рішення, пов’язані з лікуванням Юлії Тимошенко.

Про це заявила дочка екс-прем’єра Євгенія Тимошенко, коментуючи заяву Міністерства охорони здоров’я України про те, що її мати не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі.

За словами Євгенії Тимошенко, німецькі лікарі «неодноразово заявляли, що сумніваються в можливості повного одужання мами в умовах постійного психологічного стресу і нелюдського тиску, який чинить на неї вся державна машина».

Євгенія Тимошенко називає невипадковим збіг у часі появи заяв Міністерства охорони здоров’я про завершення лікування Тимошенко і Державної пенітенціарної служби щодо скасування візиту німецьких лікарів.

За інформацією дочки Тимошенко, приїзд лікарів берлінської клініки Charité був скасований Міністерством закордонних справ України на підставі інформації Державної пенітенціарної служби про неможливість організації їхнього візиту в найближчі три дні.

Європейський суд з прав людини 15 березня 2012 року ухвалив рішення в рамках 39-го правила регламенту своєї діяльності, в якому зобов’язав державу Україна забезпечити «адекватне лікування» екс-Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко в «відповідному медичному закладі». 31 травня 2012 року Страсбурзький суд скасував цей припис, встановивши, що влада України вже виконала його рішення, перевівши Тимошенко до лікарні.
XS
SM
MD
LG