Опозиція захопилася блокуваннями і мітингами, а влада ніяк не відмовиться від практики одноосібного керування, стверджує газета «День». Видання пише, що невміння чи небажання знаходити компроміс створює перманентні скандали. Як наслідок, країна в черговий раз несе репутаційні втрати. Заголовок публікації – «Зупиніться!..».
Існує думка, що більшість українців хотіла б жити в іншій країні, наприклад, у щасливій Америці. Однак, як пише газета «Сегодня», посилаючись на результати соціологічних досліджень, цифри свідчать про інше: майже половина жителів України ні за що б не поміняла свою батьківщину. Щоправда, 36% все таки вибрали б іншу країну для проживання. Серед найпривабливіших – Німеччина, США і Росія. Видання наводить 10 причин любити Україну. Зокрема, менталітет українців, наявність рідних і друзів, красиві місця, смача місцева кухня, помірний клімат тощо.
Успішного професіонала з чітко вибудуваною кар'єрою, безліччю можливостей реалізувати себе і гідною зарплатою сьогодні неможливо уявити без якісної сучасної освіти. Як переконує тижневик «Кореспондент», правильно вибраний виш часто стає фундаментом для майбутнього і одним з головних козирів конкурентоспроможності на ринку праці. Видання представляє рейтинг вітчизняних передовиків навчання і називає «топ-10» найкращих вишів України на основі даних опитування найпривабливіших роботодавців. Перші місця в цьому списку посідають Київський національний університет імені Тараса Шевченка і Національний університет «Києво-Могилянська академія». А ось з інженерно-технічних спеціальностей першість утримують Київський і Львівський політехнічні університети.