Доступність посилання

ТОП новини

У Черкасах скасували часове обмеження прийому заявок на мітинги (ДОКУМЕНТ)


Виконавчий комітет Черкаської міської ради скасував усі часові обмеження щодо прийому заяв за п’ять днів до мирних заходів. Віднині відділ документообігу прийматиме і реєструватиме усі повідомлення про мирні зібрання. Водночас у виконкомі розробили процедуру реагування відповідальних служб виконкому Черкаської міської ради на повідомлення про проведення мирних зібрань.

«Ми чітко виписали дії кожного відповідального стосовно організації та забезпечення правопорядку, безпеки, прав і свобод інших громадян при проведенні мирних зібрань», – зауважує керуючий справами виконавчого комітету Микола Кудрявцев.

За його словами, спочатку усі заяви надходитимуть до оперативної служби 15-05. «А вони вже визначають, яку міську службу – правоохоронні органи, пожежників, швидку допомогу – потрібно повідомити. А також надають інформацію структурним підрозділам, наприклад, для підготовки рішень про перекриття руху тощо», – сказав Кудрявцев.

Наприкінці лютого виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив два рішення, за якими визначив місця проведення масових заходів і термін подання заявки. Наприкінці березня на сесії міської ради депутати скасували рішення виконкому щодо обмеження місць для мітингів. Однак, щоб подолати обмеження щодо 5-денного терміну повідомлення депутатам тоді забракло голосів.
XS
SM
MD
LG