Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 19:10
Новини | Суспільство

Посадовців водоканалу Дніпродзержинська відсторонили від роботи через загибель дитини у каналізаційному люку


Заводський суд Дніпродзержинська підтримав клопотання прокуратури міста про відсторонення від посад двох службових осіб комунального підприємства «Міськводоканал», через службову недбалість яких дворічний хлопчик впав до відкритого каналізаційного люку і загинув, повідомили в середу у прокуратурі Дніпропетровської області.

Як уточнили у прокуратурі, посадовці відсторонені від роботи на час досудового розслідування. Також їм обрано запобіжний захід у вигляді застави.

За даними з прокуратури, крім цього, прокуратура області організувала перевірки власників та балансоутримувачів люкового господарства і виявила численні порушення. Так, у Дніпродзержинську з 27 тисяч люків майже 3 тисячі не накриті кришками, у Дніпропетровську були відкритими майже 2 тисячі люків, у Кривому Розі – 4 тисячі.

За результатами перевірок внесено 25 подань про усунення виявлених порушень до правоохоронних органів та органів влади.

Раніше у Дніпродзержинську півсотні жителів пікетували міську раду, вимагаючи відставки міського голови Станіслава Сафронова та покарання для керівників «Міськводоканалу» через загибель хлопчика, який упав у відкритий каналізаційний люк.

За інформацією з міліції, інцидент із загибеллю дитини у Дніпродзержинську стався 28 квітня: дитина гуляла з батьками і впала у 5-метровий каналізаційний колодязь. Отвір не було зачинено, він заріс травою. Також на дні колодязя не виявилося обов’язкових запобіжних ґраток. Малюка понесло стічними водами по колектору.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG