Доступність посилання

ТОП новини

Обвинувачений в тероризмі дніпропетровський політолог просить заслухати 36 нових свідків


Віктор Сукачов у залі суду, 8 листопада 2012 року
Віктор Сукачов у залі суду, 8 листопада 2012 року
В Індустріальному суді Дніпропетровська, де слухається справа про «дніпропетровські теракти», один з обвинувачених, політолог Віктор Сукачов заявив клопотання щодо виклику 36 свідків. Про це повідомила сторона захисту.

За даними адвокатів, серед заявлених свідків – особи, які не були не викликані до суду стороною обвинувачення.

В числі останніх Сукачов назвав депутата Дніпропетровської обласної ради Вікторію Шилову, яка вказала, що нібито володіє інформацією про можливу причетність до терактів Івана Ступака, а також сам нині народний депутат від Партії регіонів Іван Ступак.

Суддівська колегія повністю підтримала позицію державного обвинувачення і відхилила це клопотання, заявивши, що «не бачить підстав» для виклику цих свідків.

«Я не бачу проблем в тому, щоби заслухати в суді Ступака й Шилову і раз і назавжди зняти це питання, не залишаючи простору для інсинуацій», – заявила адвокат і сестра обвинуваченого Дмитра Реви Оксана Томчук.

У травні 2012 року депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова повідомила, що відправила термінову телеграму керівництву СБУ про те, що готова надати свідчення про причетність до вибухів у Дніпропетровську тодішнього заступника голови облдержадміністрації Івана Ступака. В СБУ зазначили, що не знайшли підтвердження цим заявам. У свою чергу в Дніпропетровській облдержадміністрації заявили, що Іван Ступак має намір подати в суд на Шилову за наклеп.

27 квітня 2012 року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйона доларів. Серед підсудних – дніпропетровський політолог Віктор Сукачов і його приятелі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також обвинувачують у скоєнні ще 7 терактів у містах України.
XS
SM
MD
LG