Доступність посилання

12 Грудень 2017, Київ 01:46

Світ у відео: повернення з сирійського полону


Білорусь: повернення з сирійського полону

Громадянка Білорусі Світлана Маркіянович, яка стверджує, що провела місяць у полоні в Сирії, повернулася у своє рідне місто Жодіно.

В інтерв’ю білоруській редакції Радіо Свобода вона сказала, що її викрали з Лівану сирійські повстанці разом із жінкою з Молдови.

Обом вдалося втекти з сирійського полону з допомогою імама місцевої мечеті, розповіла вона.

Казахстан: протест позичальників


У столиці Казахстану Астані близько 200 неплатоспроможних позичальників за іпотечними кредитами затримала поліція під час демонстрації біля президентського палацу.

Учасники акції вимагали допомоги влади у проблемах, які у них виникли з іпотечними банками.

Таджикистан продовжує перебування російських військ


Нижня палата парламенту Таджикистану ратифікувала договір, який подовжує перебування російських військ на території країни до 2042 року.

Чинність дотеперішньої угоди між двома країнами добігає кінця у 2014 році.

Нині в Таджикистані перебувають близько 7 тисяч російських військовослужбовців.

Боснія: перший перепис за понад 20 років


У Боснії і Герцеговині почався перший перепис населення за останні більш як 20 років.

Перепис дозволить виявити нинішній етнічний склад країни, що може вплинути на систему поділу влади між основними етнічними групами – босняками-мусульманами, боснійськими сербами і боснійськими хорватами.

Афганістан: колишній міністр знову змагається за президентство


В Афганістані колишній міністр закордонних справ Абдулла Абдулла зареєстрований як кандидат на майбутніх президентських виборах, що відбудуться 2014 року.

На попередніх виборах 2009 року Абдулла у змаганні з нинішнім президентом Хамідом Карзаєм вийшов у другий тур, але зняв свою кандидатуру, заявивши про фальсифікації з боку влади.

Киргизстан: водії протестують проти корупції


У столиці Киргизстану Бішкеку пройшла демонстрація водіїв вантажівок, які вимагають втілити заборону на автомобілі, важчі від встановленої норми.

На думку учасників акції, незважаючи на введене владою обмеження в 44 тонни, що стосується перш за все китайських вантажівок, далекобійники з Китаю продовжують пересуватися на важчих машинах, вдаючись до корупції при транспортному контролі.

Відеоогляд за матеріалами Радіо Свобода

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG