Доступність посилання

18 Грудень 2017, Київ 15:17

Світ у відео: В Азербайджані пройшли президентські вибори


Азербайджан

В Азербайджані відбулися президентські вибори.

На них із великим відривом веде перед чинний голова держави Ільгам Алієв, який балотувався на третій термін.

Опозиція повідомляє про порушення в ході голосування, зокрема, про організацію так званих «каруселей» – неодноразового голосування одних і тих же людей.

Білорусь


У Білорусі голова незалежної видавництва домагається перегляду рішення влади позбавити його ліцензії.

Влада визнала екстремістською випущену видавництвом збірнку «Прес Фото Білорусі», в якому є фотографії акцій протесту проти президента Олександра Лукашенка.

Росія


У столиці Росії біля будівлі департаменту освіти Москви група батьків і дітей влаштувала акцію протесту у зв’язку з браком місць у дитячих садках для дітей, батьки яких мають тимчасову реєстрацію.

Афганістан


В афганській провінції Фарах громадські активісти та учні шкіл вийшли на акцію протесту проти дій місцевого управління освіти.

Маніфестанти висловили різке незадоволення закриттям десятків шкіл і зажадали відставки місцевих чиновників.

Пакистан


У пакистанському місті Пешавар члени одного з сімейних кланів протестували проти арешту в Афганістані свого родича.

Представники сім’ї зібралися у міському прес-клубі і закликали звільнити чоловіка, який провів кілька років в афганській в’язниці за звинуваченням у шпигунстві.

Таджикистан


У Таджикистані представники президента Емомалі Рагмона отримали документи про реєстрацію для участі у президентських виборах 6 листопада. Він кандидуватиме вже на четвертий термін.

Рагмон став першим зареєстрованим кандидатом на посаду президента. Про готовність брати участь у виборах заявили ще шість кандидатів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG