Доступність посилання

ТОП новини

«Газпромбанк» кредитує Фірташа (огляд преси)


Київ – В історії кожного народу є трагедії, мета яких – об’єднання. На фундаменті деяких із них творилася спільна ідентичність того чи іншого народу. Пам’ять про жертви, репресії, утиски рано чи пізно перетворюється на каталізатори єдиного бачення проблеми та співчуття до неї. В українській історії такою трагедією є Голодомор 1932-1933 років. Однак, як переконує експерт газети «День», нинішня історична багатовекторність, а інколи й бажання керманичів підігрувати іншим державам, призводить до нерозуміння головних націєворчих історичних подій. На думку історика, чинна влада у гуманітарній політиці значною мірою перебуває під впливом Росії. А та займається відродженням міфу про Велику Вітчизняну війну та Велику перемогу. Українська влада також повторює такі міфи, спрямовані на відродження й встановлення в Україні радянської ідентичності, всупереч українській. Про це йдеться в статті «Багатовекторність історії».

Державна міграційна служба України готує сюрприз для мігрантів. Як інформує газета «День», незабаром усі мігранти в Україні повинні будуть отримати міграційну картку про те, що вони мігранти. Це не випадкова тавтологія, зауважує видання, а обов’язок кожного іноземця та особи без громадянства, які проживають в Україні, який треба буде виконувати щороку. При цьому й без того непрості вимоги для отримання й поновлення документів, які посвідчують право жити й працювати в Україні, з іноземців не знімаються.Картка мігранта – це доважок до нинішньої складної системи дозвільних документів для іноземців. Видання наголошує, що в картці немає потреби і не варто витрачати мільйони бюджетних гривень на її оформлення.

Дмитро Фірташ закачав газ у підземні газосховища за рахунок коштів, позичених у «Газпромбанку», інформує «Комерсант Україна». Втім, як зауважує газета, фінансова участь «Газпрому» створює для Росії додатковий важіль впливу на ситуацію на українському ринку газу, що послаблює переговорну позицію України. Заголовок публікації – «Кредит примирення».

Сьогодні вже не потрібно списувати контрольні, курсові та дипломи. Їх можна купити. До того ж, як наголошує газета «Голос України», продавці студентських і наукових робіт не ховаються в тіні. Кількість фірм, які готові попрацювати в цій ніші, настільки велика, що їх представники, не соромлячись, оточують підходи до університетів, обклеюють паркани оголошеннями. Для того, щоб кількість клієнтів зростала, продавці не гребують і менеджерськими прийомами на кшталт: «приведи друга», що передбачає систему знижок за принципом ланцюжка. Що більше приведете друзів, то дешевше коштуватиме замовлення. Які фахівці вийдуть із клієнтів цих контор, зрозуміло.Сьогодні махінаторів не лише не можуть упіймати на незаконній діяльності (більшість продавців мають легальні офіси в центрі Києва) – вони хизуються тим, що виконавцями замовлень є... викладачі вишів. А це вже значно небезпечніший лакмусовий папірець, що свідчить про рівень викладацького складу вишів, наголошує видання.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG