Доступність посилання

ТОП новини

У кількох регіонах України штурмували владні будівлі


Ілюстраційне фото. Київ, 23 січня 2014 року
Ілюстраційне фото. Київ, 23 січня 2014 року
У кількох обласних центрах України у середу штурмували будівлі органів влади, сталися сутички з правоохоронцями.

Зокрема, в Черкасах демонстранти захопили ввечері частину будівлі, в якій працюють обласна держадміністрація й обласна рада. Нападники, за повідомленнями, трощили й викидали меблі й обладнання, обмальовували стіни своїми гаслами. Прокурор області закликав не порушувати законів. А за фактом блокування будівлі й масових заворушень під нею прокуратура міста Черкас відкрила кримінальне провадження.

Так само в Тернополі мітингувальники в сутичках із міліцією захопили спільну будівлю ОДА й облради. Тут активісти закликали нічого не нищити. Місцевий штаб національного спротиву заявив, що «керівництво перебирає на себе». І тут прокурор області закликав не порушувати законів і назвав неприпустимими дії демонстрантів, а міліція відкрила кримінальне провадження щодо захоплення державних або громадських будівель чи споруд, повідомило агентство УНІАН.

У Рівному приміщення облдержадміністрації теж захопили демонстранти. Вони заявили, що самі відповідатимуть за збереження будівлі і майна, але не мають намірів звільняти приміщення.

Раніше сьогодні у Львові мітингувальники захопили приміщення ОДА, що є частиною будівлі обласної ради, і змусили голову ОДА Олега Сала написати заяву про відставку, яку він відразу ж спростував.

Облогу будівлі обласної держадміністрації влаштовували і в Івано-Франківську, але там спроби людей пройти всередину зупинили правоохоронці.
XS
SM
MD
LG