Доступність посилання

ТОП новини

ЄС далі готовий до підтримки України й до асоціації з нею


Герман Ван Ромпей
Герман Ван Ромпей
Президент Європейської ради Герман Ван Ромпей сьогодні вкотре підтвердив підтримку Європейським союзом останніх змін в Україні.

«Ми далі готові підписати угоду про асоціацію і підтримати Україну в цей важкий час», – заявив він, виступаючи у Брюсселі на саміті ЄС – Бразилія.

За його словами, і на цьому саміті його учасники «обмінялися поглядами щодо України, де народ заплатив високу ціну за свою свободу».

«Я вітаю волю українського народу жити у вільній, незалежній і єдиній країні, з міцними зв’язками з Європейським союзом», – наголосив Ван Ромпей.

Він нагадав, що в Євросоюзі дуже уважно стежать за становищем в Україні. Зокрема, сьогодні в Києві перебуває верховний представник із закордонних справ Катрін Аштон, сказав він.

«ЄС і далі не полишатиме України», – повторив Герман Ван Ромпей.


У Євросоюзі вже офіційно заявляли про визнання нової влади України і дій Верховної Ради, спрямованих на переформатування влади, ухвалених конституційною більшістю, з участю депутатів Партії регіонів. Таку ж позицію висловлювали, зокрема, і Сполучені Штати Америки.

Натомість Росія висловлює сумнів у легітимності нової української влади і продовжує стверджувати, ніби в Україні досі «бойовики… відмовляються залишити вулиці міст, які вони фактично контролюють, і… продовжують акти насильства».
XS
SM
MD
LG