Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 10:34

СБУ оприлюднило переговори диверсантів Росії


Озброєні бойовики на околиці Слов’янська
Служба безпеки України оприлюднила аудіозапис переговорів між членами диверсійної групи ГРУ генштабу Збройних сил Росії щодо блокування підрозділів української армії та захоплення будівель МВС України.

На записі чути, як керівник диверсійної групи в Слов’янську (на прізвисько «Стрілок») інструктує члена диверсійної групи на прізвисько «Прапор» з приводу блокування українських військових.

«Прапор» розповідає «Стрілку», що відмовляються здаватися українські солдати, «які втекли з Криму». «Стрілець» наказав підлеглому пояснити військовим, що «тут не Крим». Він також наказує заблокувати їх «аж до вогню на ураження». «Нема чого з ними панькатися», – сказав він.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Також опублікована частина розмови дружини самопроголошеного губернатора Донецької області Катерини Губарєвої і члена диверсійної групи в Слов’янську.

Вона просить бойовика зробити «методичку із захоплення управлінь Міністерства внутрішніх справ». Співрозмовник («Агат») відповідає їй, що «по захопленню МВС працює спецура, яка понад 15 років займається тільки війною».

Інші повідомлення СБУ:

СБУ назвала особу керівника російської диверсійної групи у Слов’янську

СБУ відкрила провадження проти російського банку «за фінансування тероризму»

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG