Доступність посилання

ТОП новини

Україна при будь-якому керівництві реалізовує лінію на крадіжку і неоплату газу – Медведєв


Україна при будь-якому керівництві реалізовує лінію на крадіжку газу і неоплату поставок, вважає прем`єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.
Як повідомляє УНІАН, про це Медведєв заявив у ході виступу в Держдумі.

«Що стосується наших українських партнерів, то у нас з ними є проблеми. Ці проблеми виникли не сьогодні, і, на жаль, практично будь-яке керівництво України, хто б не був президентом або прем`єром, продовжувало одну й ту саму лінію – лінію на неправомірне використання російського газу. Дуже часто, по суті, це прямолінійна крадіжка і лінія на те, щоб не платити за газ», – сказав Медведєв.

За його словами, ця лінія триває і сьогодні, «і хоча змінюються прізвища керівників, які перебувають при владі в Україні, а політика та сама: «почекають, заплатимо потім, домовимося з ними, європейців залучимо, ще щось незрозуміле».

«Газпром» з квітня вирішив скасувати всі пільги на поставки газу Україні, пояснивши це тим, що український партнер не виконує досягнутих домовленостей щодо погашення заборгованості за поставки газу. В результаті цього ціна на російський газ з квітня 2014 року збільшилася до близько 480 доларів за тисячу кубометрів з 268,5 долара за тисячу кубометрів у першому кварталі цього року.
XS
SM
MD
LG