Доступність посилання

ТОП новини

Викрадачі представників ОБСЄ дискредитують Донецький регіон – Тарута


Сепаратисти показують захоплених представників країн ОБСЄ журналістам, Слов’янськ, 27 квітня 2014 року
Голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута рішуче засудив викрадення в області представників місії Організації з безпеки і співпраці в Європі.

«Поведінку людей, які вчинили цей злочин, я вважаю неприйнятною і такою, що не відповідає базовим нормам міжнародного права і моралі. Взяття в полон заручників, політична дестабілізація, грубе використання сили проти беззбройних – люди, які це здійснюють, дискредитують наш регіон і не мають права називати себе донеччанами», – мовиться в заяві Тарути, яку з посиланням на прес-службу ОДА цитує агентство УНІАН.

Тарута закликав «негайно відпустити невинних людей, які виконували свої службові обов’язки в рамках міжнародних угод».

«Вважаю, що досягнення політичної мети не може відбуватися за рахунок загрози життю людей і грубого нехтування законів України», – заявив Тарута.

Вісьмох військових експертів ОБСЄ (чотирьох громадян Німеччини, громадян Швеції, Польщі, Данії і Чехії) сепаратисти викрали у Слов’янську Донецької області у п’ятницю. Викрадачі заявляли, що мають намір обміняти іноземців на затриманих раніше українськими правоохоронцями проросійських сепаратистів.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG