Доступність посилання

ТОП новини

Серед осіб, причетних до провокацій в Одесі, СБУ наразі встановила трьох громадян Росії


Серед осіб, які влаштували провокації в Одесі 2 травня, що призвели до зіткнень і масових жертв серед людей, є щонайменше троє громадян Росії.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

«Зокрема, це громадянин РФ Мефедов Євген Ігоревич, 1983 року народження, уродженець міста Йошкар­-Ола. Він повідомив, що його батько працює в МНС Російської Федерації. Другий – громадянин Російської Федерації Золоташко Олександр Олександрович, 1976 року народження. З його слів, батько співробітник ВВ Росії, який проходить службу у місті Харп Тюменської області та мешкає в місті Нижній Новгород. Третій - громадянин Російської Федерації Красильников Андрій Володимирович, 1966 року народження, мешканець міста Нижній Новгород», – зазначається у повідомленні СБУ.

У прес-службі додали, що відповідні документи передані до МЗС України.

Другого травня кілька тисяч прихильників єдності України та футбольних фанатів зібралися у центрі Одеси, щоб провести марш за єдину України. На них напали кілька сотень проросійськи налаштованих активістів і прихильників «антимайдану» з битами та щитами. У декого з нападників була вогнепальна зброя. Зчинилася бійка. Згодом, вже на Куликовому полі, намети і барикади проросійських активістів були розгромлені, їх самих відтіснили до Будинку профспілок, де ті забарикадувалися. Пізніше в приміщенні спалахнула пожежа.

Понад 40 осіб загинуло і близько 2 сотень зазнали поранень.

Дивитись коментарі (19)

XS
SM
MD
LG