Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 16:56

Ахметов закликає своїх працівників вийти на страйк проти сепаратистів


Власник холдингу СКМ Рінат Ахметов закликає працівників своїх підприємств вийти на попереджувальний страйк проти сепаратизму і наголошує, що категорично проти так званої «Донецької народної республіки», яку в Україні визнали терористичною організацією. Про це йдеться в екстреній заяві, яка транслювалася на телеканалі «Україна».

«Ходити з автоматами містами Донбасу, це що, відстоювання прав мешканців? Вчиняти мародерство і захоплювати мирних мешканців, це що, боротьба за щастя нашого краю? Ні! Це боротьба проти мешканців нашого краю, це боротьба проти Донбасу. Це геноцид Донбасу. Я не дозволю знищити Донбас. Я тут народився і тут живу. Я закликаю всі трудові колективи вийти завтра (у вівторок) на попереджувальний протест за місцем роботи. І цей мітинг розпочнеться завтра опівдні з гудка, який прозвучить на всіх підприємствах Донбасу на підтримку миру і проти кровопролиття. І поки мир запанує, щодня о 12:00 по всьому Донбасу лунатиме такий гудок», – заявив Ахметов.

11 травня група «Метінвест», яка входить до складу холдингу СКМ, закликала центральну владу «визнати невиправні помилки, зроблені у Маріуполі й інших містах Донбасу, відвести війська, вступити у діалог із громадянами, негайно ухвалити компромісні політичні рішення, що мали б на меті зняття соціальної напруги». У повідомленні також наголошувалося, що група «Метінвест» створює у Маріуполі «народні дружини» з працівників металургійних комбінатів, фактично у співпраці з сепаратистами.

Раніше Ахметов не раз висловлювався на користь пошуку компромісу у ситуації, що склалася в Україні, і закликав співгромадян не піддаватися емоціям і не використовувати вулицю для з’ясування відносин і вирішення соціальних конфліктів. Водночас він висловлювався на підтримку деяких вимог сепаратистів.

Генеральна прокуратура України кваліфікує проросійські збройні сепаратистські угруповання, що називають себе «народними республіками» на Донеччині і Луганщині, як терористичні організації.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


(Відео користувача YouTube Телеканал Донбасс)

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG